Kule Vinç ve İnşaat Asansörü Satış Sonrası Hizmet ve Teknik Servis

Akem Group’un kule vinç deposu İstanbul ve Ankara’da olup, her türlü tamir/bakım ve onarımları yapabilecek teknolojik imkanlarla donatılmıştır.

Kule vinç, yük asansörü, hareketli dış cephe platformu sektöründe ithalat ve ihracat kapsamındaki teknik ekipmanların sevkıyat, kalite kontrol ve gerekli tüm lojistik ihtiyaçları, profesyonel servis ağı ve Erp sistemi planlamasıyla alanında uzman kişilerce yürütülmektedir.

Akem Group portföyüne ait yurt içi ve yurt dışı nakliye, depolama, gümrükleme ve sigorta işlemlerini kapsayan tüm lojistik hizmetlerini sunmaktadır.

Akem Group inşaat sektöründe gelişen teknolojik imkanlar ve değişen zaman içerisinde gün geçtikte hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmayı hedeflemiştir. Firmamız, kule vinç, yük asansörü, dış cephe asansörü, hareketli dış cephe platformlarıyla inşaat sektöründe devlet ve özel firmalara hizmet vermektedir.

Raimondi, Maksan ve Maber Teknik Servis

İtalyan Raimondi Kule vinçleri, Maksan ve Maber yük asansörleri, hareketli dış cephe asansörleri için 7/24 teknik servis hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sadece para için çalışırsanız, hiçbir zaman başarılı olamazsınız ancak yaptığınız işi severseniz ve müşteriyi birinci planda tutarsanız başarı sizin olur.
( Ray Kroc )