Kule Vinç Tarihçesi

Sanayi devrimi; İngiltere’nin ön ayak olduğu ve Avrupa’da 18. yüzyılda ortaya çıkan, tarım ve sanayi de makineleşme ile çağ atlayıp, 19.yüzyılın ortalarında bu devrimi insan hayatındaki bir çok alana taşımıştır.
Her sektörde farklı makineleşmeye gidilmesine ihtiyaç duyulmuştur. Kule vinç, yük asansörleri, hareketli dış cephe platformu gibi bir yükün taşınıp, metrelerce yükseliğe dakikalar içinde sevkedilmesini kolaylaştırır. Kule vinçler, yük asansörleri ve dış cephe platformları insan hayatında, zaman ve masraflara oranla hayat kurtarıcıdır. Hem zamandan tasarruf hemde maliyetlerinizi minimize ederken, iş güvenliğini maksimum seviyede tutmak için Akem Group & Raimondi Kule vinçleri olarak sizler için yükünüzü hafifletiyoruz. Kule vinç sektöründe bizleri lider ve vazgeçilmez yapan ise üretilen kule vincin döküm kalitesinden elektronik kalitesine kadar tamamen İtalyan üretimi olmasıdır. Akem Group kalitesiyle “A4 FEM1001 ve EN14439” kalite standartlarında hizmet veren tek firma olmamızdır.

Akem Group Raimondi Kule Vinç

Kiralık Vinçlerimizi görmek için Ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kiralama, Yedek Parça, Teknik Servis ve Satın alma ilgili daha fazla bilgi ve detay için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

“İtibar kazanmak 20 yıl alır, ama o itibarı silmek için beş dakika yeter. Bunu unutmazsanız, başka türlü davranırsınız.” (Warren Buffett)