AKEM MAKİNA İNŞAAT DIŞ TİCARET A.Ş. 1994 yılında 2 ortak tarafından kurulmuştur. Akem Group RAIMONDI Kule Vinçlerinin Türkiye, İran ve kuzey Irak temsilcisidir. Yıllar içerisinde istikrarlı bir büyüme göstererek, Italyan RAIMONDI inşaat kule vinç ve Italyan Maber inşaat asansör distribütörlükleri ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalara inşaat kule vinç ve asansörleri 1. ve 2. el satış ve kiralama hizmetleri vermektedir.

Akem Group

İtalyan RAIMONDI Kule Vinçleri, İtalyan MABER Asansörleri ve Platformlarının Türkiye’de satışını ve kiralamasını en kısa sürelerde gerçekleştiren firma olan Akem Makina İnşaat Dış Ticaret A.Ş. makinelerin kurulum, bakım, onarım ve yedek parça sağlanması konularında satış sonrası servis hizmetini de başarıyla vermektedir.

RAIMONDI Cranes RAIMONDI Kule Vinç Kiralık ve Satılık Kule Vinçler

60 yılı geçkin süredir kule vinç alanında faaliyet göstermektedir. RAIMONDI; Dünya genelinde 15,000 den fazla kule vinç üretimi ve dağıtımı gerçekleştirmiştir. RAIMONDI; Italyan yeteneği ile Avrupa teknolojisinin birleşimi konusunda gurur duymaktadır. RAIMONDI sayesinde, yapıların estetik anlayışı, güvenirliği, fonksiyonelitesi ve performans anlayışı değişmiştir.

Akem Group yaptığı çalışmalarla inşaat sektörünün saygın firmaları arasında yerini almıştır. Akem Makina İnşaat Dış Ticaret A.Ş., temsil ettiği şirketlere proje yönetimi ve yönetime dair konular hakkında danışmanlık ve tavsiye hizmetleri vermektedir. Şirket, geçen süreçte istikrarlı bir büyüme göstermiş ve inşaat, yatırım odaklı sektörlerde uzmanlaşmıştır.

Akem Group inşaat kule vinç ve asansör kullanımındaki artış ve inşaat sektöründeki büyümeyi dikkate alarak, inşaat kule vinçlerinin ve asansörlerinin yüksek maliyetlerden dolayı satın almayı tercih etmeyen müşteriler için inşaat kule vinç ve inşaat asansör kiralama hizmeti de vermektedir.
Bu konularla alakalı sektörünüzdeki çalışmalarınızda verimli ve güvenilir makinalara ihtiyaç duyuyorsunuz çünkü iş sahasında günler verimlilik ile ölçülür.

RAIMONDI kule vinç ve Maber inşaat asansör ve platform ürünleri, her gün karşılaştığınız güçlüklerle baş etme yolunda sizi destekleyecektir.Yanınızda olacağımızı ve sorunlarınızı hızlı ve düşük maliyetlerle çözerek sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtiriz.
Saygılarımızla,

Akem Makina İnşaat Dış Ticaret A.Ş.

RAIMONDI Cranes – RAIMONDI Kule Vinç

RAIMONDI; 1863 yılında ilk sanayileşme ile İtalya’da kuruldu. 19.Yüzyıl ve iki dünya savaşı süresince, RAIMONDI şirketi kendini ülkenin yenileme ihtiyaçlarından, inşaat ekipmanlarına ve çimento arabalarından, RAIMONDI kule vinç imalatı ve kule vinçlerine adadı.

Şirketin ilk girişimi tekstil endüstrisi alanında endüstriyel makinalar oldu. Zaman içinde sonraki gelişmeleri; 1946 yılında kule vinç üretimi üzerine oldu. RAIMONDI Cranes günümüzde modern bir şirkettir. Son üretim teknolojileri ile donanmış bir yapıya sahiptir ve küresel kule vinç üretimi endüstrisinde lider bir pozisyon sergilemektedir.

Sorunlarınızı hızlı ve düşük maliyetlerle çözerek sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yaptığı çalışmalarla inşaat sektörünün saygın firmaları arasında yerini almıştır. Akem Dış Tic. Ltd.Şti. temsil ettiği şirketlere proje yönetimi ve yönetime dair konular hakkında danışmanlık ve tavsiye hizmetleri vermektedir.